Motorvarehus

Biltrend Vesterålen

07.06.2013

Velkommen til Biltrend Vesterålen

Biltrend Vesterålen er ett moderne motorvarehus som hovedforhandler av Ford, Mazda, Hyundai og Yamaha. I tillegg til nye og brukte biler, har vi også båter fra Buster, Pioner, Yamarin, Finnmaster og Jeanneau- samt Tiki tilhengere i vår portefølje.

Verksted for alle

Vi er autorisert merkeverksted på Ford, Hyundai, Mazda og Yamaha, og kan i tillegg utføre fagmessig godt håndverk på de fleste andre bilmerker – enten det gjelder service, garantioppfølging, EU-kontroll eller ettermontering av utstyr. Våre mekanikere er til en hver tid 100% oppdatert – og besitter uvurderlig kompetanse og erfaring. Dette betyr trygghet for deg som kunde når vi utfører arbeid på bilen, lette motorsykler, snøscooteren eller båtmotoren din. Vi har selvfølgelig alt av nødvendig og påkrevet diagnoseverktøy – og kan tilby våre tjenester til konkurransedyktige priser.

Kontakt oss

Ønsker du å komme innom, holder vi til i Vesterålsgata 144, 8403 Sortland. Du kan også ringe oss på               telefon 97 79 30 00 eller sende en e-post til post@biltrend.no

Våre åpningstider:

Man-fre: 08.00 – 16.00
Torsdag: 08.00 – 19.00
Lørdag: 11.00 – 14.00

Direktekontakt – ansatte

Arvid Nyborg

Daglig leder

Tlf: 913 60 415                      

E-post: arvid@biltrend.no

 

Knut Pedersen

Salg Mazda – Hyundai

Tlf: 481 16 805

E-post: knut@biltrend.no

 

Ola Novstad

Salg Ford

Tlf: 469 21 088

E-post: ola.novstad@biltrend.no

 

Kurt Skagen

Salg Yamaha

Tlf: 905 16 907

E-post: kurt@biltrend.no

 

Dag Rune Karlsen

Avdelingsleder verksted

Tlf: 911 71 602

E-post: dag@biltrend.no

 

Morten Nilsen

Kunderådgiver verksted

Tlf: 466 20 944

E-post: morten.n@biltrend.no

 

Øyvind Lungstad

Kunderådgiver verksted

Tlf. 480 17 472

E-post: oivind.l@biltrend.no

 

Bjørg Tone L. Gustavsen

Avdelingsleder delelager

Tlf: 918 03 308

E-post: bjorg@biltrend.no

 

Tor Aagaard

Kunderådgiver deler

Tlf: 918 63 095

E-post: tor.aagaard@biltrend.no

 

 

 

 


© Copyright Biltrend AS   |   Webredaktør: Odd Einar Larsen