Motorvarehus

Biltrend nettbutikk

02.02.2016

Besøk vår nettbutikk HER

1448273535

I Biltrends nettbutikk kan du kjøpe klær og utstyr for fritid, båt, MC og snøscooter fra anerkjente merkevarer som Helly Hansen, Baffin, FXR, IXS og Scott. Handler du for over kr 1000,- sender vi deg varene fraktfritt. Frakt på forsendelser til lavere beløp koster kr 69,-. Henter du selv varene du har bestilt i utstyrsbutikken i Biltrend motorvarehus i Tromsø, slipper du selvfølgelig å betale frakt. Vi tilbyr også gunstige betalingsløsninger for deg som ønsker å betale via faktura eller dele opp beløpet. Ha en god og trygg netthandel.

 

Åpningstider:

Nettbutikken er alltid åpen.

Vår utstyrsbutikk på Biltrend Tromsø har følgende åpningstider:

  • Mandag – Fredag kl. 10.00 til 16.00
  • Lørdag stengt

Biltrend Tromsø

02.02.2016

BilSommer

Skandinavias største motorvarehus

Biltrend Tromsø er et moderne bilvarehus som er hovedforhandler av Hyundai, Mazda, Opel og Yamaha. I tillegg til nye og brukte biler, har vi også båter fra Buster, Pioner, Yamarin, Finnmaster og Jeanneau – samt Tiki tilhengere i vår portefølje.

Verksted for alle

Vi er autorisert merkeverksted på Hyundai, Mazda, Opel og Yamaha, og kan i tillegg utføre fagmessig godt håndverk på de fleste andre bilmerker – enten det gjelder service, garantioppfølging, EU-kontroll eller ettermontering av utstyr. Våre mekanikere er til en hver tid 100% oppdatert – og besitter uvurderlig kompetanse og erfaring. Dette betyr trygghet for deg som kunde når vi utfører arbeid på bilen, motorsykkelen, snøscooteren eller båtmotoren din. Vi har selvfølgelig alt av nødvendig og påkrevet diagnoseverktøy – og kan tilby våre tjenester til konkurransedyktige priser.

Servicepunkt for Jaguar og Land Rover

Biltrend Tromsø er eneste godkjente servicepunkt for Jaguar og Land Rover i Nord-Norge. Vårt verksted har egne godkjente mekanikere og verkstedmester som har gjennomført JLR sitt opplæringsprogram, så din bil blir ivaretatt ihht. fabrikkens krav og spesifikasjoner.  Gjennom vårt samarbeid med Nardo Bil i Trondheim tilbyr vi både nye og brukte Jaguar / Land Rovere, og har til enhver tid utstilt aktuelle modeller.

Kafé og utstyrsbutikk

Våre nye, lyse og romslige lokaler inneholder også en hyggelig kafé, samt en egen utstyrsbutikk der du kan kjøpe klær og utstyr fra blant andre Helly Hansen, Klim, Scott, Bullfighter m.fl.

Kontakt oss

Ønsker du å komme innom, holder vi til på Nordlysvegen 223, Solstrand, 9020 Tromsdalen. Du kan også ringe oss på telefon 97 49 30 00.

E-postadresse til administrasjonen er: tromso@biltrend.no

Våre åpningstider:

Ma-fre: 07.30 – 16.00
Tors: 07.30 – 19.00
Lør: 11.00 – 14.00
Delelager åpner kl. 08.00

 

Direktekontakt – ansatte

 

Per Molund

Daglig leder

Tlf:  97 49 30 00                      

E-post: per@biltrend.no

 

Jørn Olsen

Jaguar/Land Rover

Tlf: 97 49 30 00                 

E-post: jlr@biltrend.no

 

Glenn Hugo Nilsen

Salg – Hyundai

Tlf: 97 49 30 00                 

E-post: glenn@biltrend.no

 

Geir Cato Rognmo

Salg – Mazda

Tlf: 97 49 30 00                 

E-post: geircato@biltrend.no

 

Svein Jakobsen

Salg – Opel

Tlf: 97 49 30 00                 

E-post: svein@biltrend.no

 

Trond Wingstad

Salg – Yamaha

Tlf: 97 49 30 00                 

E-post: trond@biltrend.no

 

Tor-Ivar Morsund

Salg – Yamaha

Tlf: 97 49 30 00                 

E-post: tor.ivar@biltrend.no

Biltrend Langnes

17.06.2015

  • Verkstedtjenester
  • Bilutleie
  • 24/7 vaskehall

Kontakt

Telefon 476 10 500 eller e-post

988593_10153323217799647_7991780830127504532_n

Biltrend Vesterålen

07.06.2013

Velkommen til Biltrend Vesterålen

Biltrend Vesterålen er ett moderne motorvarehus som hovedforhandler av Ford, Mazda, Hyundai og Yamaha. I tillegg til nye og brukte biler, har vi også båter fra Buster, Pioner, Yamarin, Finnmaster og Jeanneau- samt Tiki tilhengere i vår portefølje.

Verksted for alle

Vi er autorisert merkeverksted på Ford, Hyundai, Mazda og Yamaha, og kan i tillegg utføre fagmessig godt håndverk på de fleste andre bilmerker – enten det gjelder service, garantioppfølging, EU-kontroll eller ettermontering av utstyr. Våre mekanikere er til en hver tid 100% oppdatert – og besitter uvurderlig kompetanse og erfaring. Dette betyr trygghet for deg som kunde når vi utfører arbeid på bilen, lette motorsykler, snøscooteren eller båtmotoren din. Vi har selvfølgelig alt av nødvendig og påkrevet diagnoseverktøy – og kan tilby våre tjenester til konkurransedyktige priser.

Kontakt oss

Ønsker du å komme innom, holder vi til i Vesterålsgata 144, 8403 Sortland. Du kan også ringe oss på               telefon 97 79 30 00 eller sende en e-post til post@biltrend.no

Våre åpningstider:

Ma-fre: 08.00 – 16.00
Tors: 08.00 – 19.00
Lør: 11.00 – 14.00

Direktekontakt – ansatte

Arvid Nyborg

Daglig leder

Tlf: 913 60 415                      

E-post: arvid@biltrend.no

 

Marte Nyborg

Salg Mazda – Hyundai

Tlf: 992 49007

E-post: marte.n@biltrend.no

 

Svein Pettersen

Salg Ford

Tlf: 469 21 088

E-post: svein.pettersen@biltrend.no

 

Kurt Skagen

Salg Yamaha

Tlf: 905 16 907

E-post: kurt.skagen@biltrend.no

 

Dag Rune Karlsen

Avdelingsleder verksted

Tlf: 911 71 602

E-post: dag@biltrend.no

 

Morten Nilsen

Kunderådgiver verksted

Tlf: 466 20 944

E-post: morten.n@biltrend.no

 

Rolf Pedersen

Kunderådgiver verksted

Tlf. 918 45 185

E-post: rolf@biltrend.no

 

Bjørg Tone L. Gustavsen

Avdelingsleder delelager

Tlf: 918 03 308

E-post: bjorg@biltrend.no

 

Tor Aagaard

Kunderådgiver deler

Tlf: 918 63 095

E-post: tor.aagaard@biltrend.no

 

Odd Erik Pedersen

Kunderådgiver deler

Tlf. 918 16 622

E-Post: odd.p@biltrend.no

 

 

 

 

 

Biltrend Harstad

31.05.2013

11150681_1569627583325903_1120528155899985233_n

Hos Biltrend i Harstad hjelper vi deg, anyway!

Biltrend Harstad er et moderne bilvarehus som er hovedforhandler av Hyundai, Mazda og Yamaha. I tillegg til nye og brukte biler, har vi også båter fra Buster, Pioner, Yamarin, Finnmaster og Jeanneau – samt Tiki tilhengere i vår portefølje.

Verksted for alle

Vi er autorisert merkeverksted på Hyundai, Mazda og Yamaha, og kan i tillegg utføre fagmessig godt håndverk på de fleste andre bilmerker – enten det gjelder service, garantioppfølging, EU-kontroll eller ettermontering av utstyr. Våre mekanikere er til en hver tid 100% oppdatert – og besitter uvurderlig kompetanse og erfaring. Dette betyr trygghet for deg som kunde når vi utfører arbeid på bilen, motorsykkelen, snøscooteren eller båtmotoren din. Vi har selvfølgelig alt av nødvendig og påkrevet diagnoseverktøy – og kan tilby våre tjenester til konkurransedyktige priser.

Kafé og utstyrsbutikk

Våre nye, lyse og romslige lokaler inneholder også en hyggelig kafé, samt en fritidsavdeling der du kan kjøpe klær og utstyr fra blant andre Helly Hansen.

Kontakt oss

Ønsker du å komme innom, holder vi til i Stangnesterminalen 2c, 9409 Harstad. Du kan også ringe oss på telefon 97 69 30 00 eller sende en e-post til harstad@biltrend.no

Våre åpningstider:

Man-fre: 07.45 – 16.00
Torsdag: 07.45 – 19.00
Lørdag: 10.00 – 14.00

 

Direktekontakt – ansatte

 

Jim Madsen

Daglig leder

Salg – Hyundai

Tlf:  47 67 50 00                      

E-post: jim@biltrend.no

 

Espen Skiaker

Salg – Mazda

Tlf: 97 18 30 00

E-post: espen@biltrend.no

 

Jan Eirik Gabrielsen

Salg – Yamaha

Tlf: 99 49 72 35                 

E-post: jan.eirik@biltrend.no

 

Jens Thobiassen

Kundemottaker/Verksted

Tlf: 97 69 30 00

E-post: jens@biltrend.no

 

Tor-Arne Tobiassen

Teknisk leder

Tlf: 48 10 34 41                 

E-post: tor.arne@biltrend.no

 

Mathias Arctander

Delelagersjef

Tlf: 97 69 30 00                 

E-post: mathias@biltrend.no

 

Vegard Grundstad Berre

Kundemottaker/Delelager

Tlf: 97 69 30 00                 

E-post: vegard.berre@biltrend.no

 

Inger Madsen

Kafé Harstad og administrasjon

Tlf: 97 58 17 65                 

E-post: inger@biltrend.no

© Copyright Biltrend AS   |   Webredaktør: Odd Einar Larsen   |   Personvernerklæring